Голова фракції УКРОПу в Світловодській міській раді Ярослав Чаричанський зробив вагомий крок у поверненні громаді міста адміністративного будинку, який вона майже втратила внаслідок безвідповідальності та бездіяльності попередньої влади.

Історія цього питання така. В 2006 році керівництво водоканалу, який тоді був у власності громади, взяло кредит у Східно-Європейському банку. В якості залогу по кредиту віддали адмінбудинок міської ради. Тодішній склад міської ради погодився з керівниками водоканалу та закріпив це рішенням № 143 від 14 листопаду 2006 року.

Взятий кредит керівники водоканалу так і не погасили. Східно-Європейський банк збанкрутував. В результаті заставі майно починає реалізовуватися. Тодішня влада нічого не робить для порятунку майна громади. В результаті будинок переходить у приватну власність за 403 тис 84 гривні.

Більш розлого про це тут. 

Уся ця історія стає широко відомою з приходом нової влади. Але реакція на цю сумну подію у різних її представників була діаметрально різною. Окремі депутати почали критикувати міського голову Валентина Козярчука за те, що він розпочав ремонт покрівлі адмінбудинку. Особливо активно в цій критиці проявляв депутат від фракції ВО «Батьківщина» Сергій Філоненко. Практично на кожній сесії він вимагав припинити фінансування ремонту приватної власності. Можливо в такий спосіб він хотів відвернути увагу від бездіяльності в цьому питанні минулого міського голови Юрія Котенка та свою власну бездіяльність на посаді першого заступника міського голови.

Зовсім по іншому зробив Ярослав Чаричанський. Він зібрав усі необхідні документи, подав до суду та за допомоги іншого УКРОПівця, Романа Ткаченка, виграв справу в Світловодському міськрайонному суді.

Вадим Степанець