Стела Небесній Сотні
Сьогодні, біля пам’ятної стели Небесної Сотні на площі міста, замайоріли прапори. Це були переважно національні, жовто-блакитні, але серед них були й червоно-чорні прапори національно-визвольних змагань та прапори міст України. Втім, це були не просто прапори, це були послання жителів міст України до тих, хто зараз на сході боронить нас від ворога.

До нашого міста завітала військовий кореспондент, боєць військового батальйону спецпризначення «Вікінги», волонтерка Катерина Валевська (позивний «Чарівниця»). У рамках акції «Велика українська хода» пані Катерина возить країною колекція українських прапорів. Ці прапори – дух миру, патріотизму, клич берегти історію, шанувати пам’ять жертв Революції гідності та АТО.

Катерина Валевська

Акція «Велика українська хода» стартувала 14 вересні 2014 року з Майдану Незалежності. Катерина Валевська розповіла:

«Їду по Україні, збираю добрі думки. Бо думка у людини – це найважливіше. Під небом України зараз будемо підписувати прапор Ужгорода, бо коли єдналися три прапора Ужгорода, а ми робили це у сквері Героїв Майдану, то тоді ще не так багато було людей».

 В. Козярчук

 

Сьогодні колекцію пані Катерини поповнив прапор нашого міста. Міський голова Валентин Козярчук не тільки подарував його волонтерці, а й поспілкувався з цією цікавою та непересічною особистістю. Містяни, разом з мером, залишили на прапорі свої побажання щодо єднання громадян усієї України.

 

 

Вадим Степанець