Волонтери Львіської освітньої фундації.
Цього тижня до нашого міста за ініціативи Світлани Каркачової та Громадського телебачення Світловодська завітали активісти громадської організації «Львівська освітня фундація». Вони відвідали навчальні заклади Світловодська, політехнічний коледж та ПТУ, та поспілкувалися з секретарем міської ради. В суботу львівські активісти дали прес-конференцію для місцевих журналістів.

Гості повідомили, що вони здійснюють проект «Будуємо Україну Разом» (БУР). БУР – це всеукраїнський рух, який має на меті зробити на меті українську молодь мобільною та об’єднати її навколо принципів взаємодопомоги та відповідальності.

Прес-конференція проекту БУР. 

Довгострокова мета проекту полягає у побудові здорового громадянського суспільства шляхом формування національного молодіжного руху та зміцнення співпраці між громадським сектором, бізнесом та урядом.

В основі проекту лежать принципи: мандруй – допомагай – знайомся – відпочивай. Активісти та волонтери ГО мандрують по країні та допомагають у добрих справах. Так вони уже побували в Червонограді, Слов’янську, Краматорську, Мелітополі тощо. там вони провели різні акції. Десь допомогли відремонтувати домівку переселенців, десь створити дитячий центр. За 2014 -2016 рік проведено 25 тижнів волонтерських таборів, відновлено 85 будинків та квартир, залучено більше 500 волонтерів, створено 4 молодіжних платформ тощо.

Проект успішний, тому і плани у львів’ян амбітні. Вони планують залучити більше 700 волонтерів з усіх областей України, організувати щонайменше 12 двотижневих волонтерських таборів в різних регіонах України, займатися благоустроєм міст тощо.

В поле зору «Львівської Освітньої Фундації» потрапило і наше місто. Львів’яни готові один з таборів провести в нашому місті. Чи добре це? Це не просто добре. Це суперово! Це потрібно для нашої громадськості. Це надасть нового поштовху у розвитку громадянського суспільства в місті. Особливо корисним це буде для молоді.

Тому, хлопці і дівчата! Геть з диванів! Зв’язуйтеся з БУРм та робіть добрі справи для нашого міста та для себе.

Вадим Степанець

P.S. Зв’язатися з ГО можна через соціальні мережі Facebook та ВКонтакте. Шукати «Будуємо Україну разом»