Шановні депутати! Звертаюся до Вас з єдиним проханням! Відкиньте свої амбіції та думку що до зняття з посади голову міста 1 Попереджаю, якшо це відбудеться на площу міста вийдуть учасники АТО в підтримку мера!

Деякі з Вас вже давно записали його в зрадники! Але зрада - це коли ховаються в підвалах від мобілізації! В тому числі прикриваючись депутатським мандатом! А коли людина, яка забезпечила теплопостачання в місті (не дивлячи на перешкоди) яка на протязі всієї російсько - української війни на сході України допомогала нашім побратимам і автомобілями і спец технікою, продуктами харчування ...

Я єдине не можу зрозуміти! Навіщо Вам це? Всі адекватні депутати повинні розуміти, що після зняття голови міста повідомляється ЦВК! А Верховна Рада України призначає позачергові вибори за рахунок місцевого бюджету! Я особисто це все проходив будучи спочатку заступником голови ТВК а потім і головою! На той час секретарем був Френкель Г.Ю. Як що Ви пам ятаєте то не дивлячись на рішення судів нам так і не вдалося провести позачергові вибори! Прошу Вас схаменіться! Не допустіть перевороту у нашому місті!

Віталій Стеблина