На День Гідності та Свободи в місті відбулася знакова подія. На будинку міськвідділу поліції урочисто встановили табличку з новою назвою вулиці. Як відомо, вулицю Глинки перейменували на вулицю Віталія Куцевича.

Хочу відзначити, що тепер в місті буде вулиця, пов’язана з 276 зенітно-ракетним полком, в якому проходим службу майор у відставці Віталій Куцевич.

С приводу встановлення таблички відбувся мітинг, який організував осередок «Свободи» та громадські активісти. На мітингу виступили обласний депутат Руслан Степура, секретар ради Юрій Сапянов, громадські активісти Валентина Кучер, Людмила Павловська інші.

 

У своїх виступах вони говорили про те, що Віталій Куцевич вніс великий вклад у боротьбу за майно громади в боротьбі з «Політредом», про зраду міського голови та про те, що громадськість не вірять в те, що Віталій помер від серцевого нападу, а не був вбитий.

Учасники мітингу прийняли резолюцію, в якій вимагають від прокурора Володимира Рубана виконати обіцянку щодо справедливого та чесного розслідування справи Віталія Куцевича.

Вадим Степанець