{jcomments on}

Протягом місяця Світловодський виконком не може затвердити склад Громадської ради при виконкомі. Останні роки цей орган відігравав роль громадського консультанта, який не тільки проводив громадську експертизу рішень влади, а й доносив думку різних соціальних груп жителів міста до влади.

Навіть не маючи такого органу, громадські активісти вирішили не бути спостерігачами у вирішенні проблеми з теплопостачанням в місті та ініціювали зустріч з керівником СП ТОВ «Світловодськпобут» та керівництвом міста.

Директор СП повідомив про ситуацію з підключенням опалення. На сьогодні є проблеми по вулиці Чайковського та з гуртожитками КП «Добробут». Як повідомив директор СП пізніше, проблема з опаленням по вулиці Чайковського була вирішена до обіду. Щодо гуртожитків, то тут все набагато складніше. Підприємство має борг за опалення будинків більше ніж 340 тисяч гривень. Протягом літа не було сплачено ні копійки боргу. Дмитро Дмитришин передбачає, що в разі опалення гуртожитків протягом цього сезону, борг може збільшитися в рази. Ситуація патова. Керівництво СП готове укласти договір щодо поставки тепла та договір реструктуризації боргу. Але, знову ж таки, за тепло потрібно платити.Громадські активісти розглянули декілька рецептів вирішення проблеми. Усі вони потребують фінансування з міського бюджету.

Щодо контракту з НАК «Нафтогаз», то директор СП не коментував це питання. Він вважає, що це має зробити хтось із засновників підприємства.

Питання контракту на газ прокоментував секретар міської ради Юрій Сапянов. Він розповів громадським активістам про історію виникнення проблеми з моменту створення СП до сьогодні. Думаю, що читачі знайомі з суттю проблеми, тому не буду повторюватися.

До розмови долучилися і депутати міської ради, які хотіли знати, чи не «хворіють» громадські активісти на «стокгольмський синдром» та запропонували активніше долучатися до пошуку шляхів вирішення проблеми.

Активісти задавали багато питань керівникові СП та секретарю ради і активно обговорювали проблему.

За результатами обговорення буде прес-реліз. Очікую на його надходження.

Вадим Степанець