На передодні Великодня Волонтерський корпус Світловодська при підтримці волонтерів міста відвідав хлопців що проходять службу в зоні проведення АТО, а саме секторі М.

Цього разу ми відвідали В/Ч 3057, куди привезли інструменти, та запчастини для техніки, бо техніка що знаходиться на передовій виходить з ладу частіше за іншу. Також передали маскувальні сітки, кікімору, та смаколиків військовим.

 

 

Наступним місцем нашої зупинки була база ОЗСП «АЗОВ» де ми передали хлопцям домашніх смаколиків, консервації, а також кікімори, та маскувальні сітки.

 

  

Останнім місцем яке ми відвідали за цю поїздку була база «Правого Сектора» де ми також залишили смаколики, маскувальні сітки, та кікімори.

Кожна така поїздка надихає нас діяти та допомагати хлопцям , бо усі з ким ми спілкувались з військових високомотивані, рішучі та роблять усе що пришвидшити звільнення нашої землі.

Дякуємо всім хто допоміг нам в зборі допомоги!

Учням та педагогічному колективу ЗОШ № 1 за смаколики та малюнки, Родині Ясиненко та Приходько Аллі Федорівні за смаколики та консервацію, Москаленко Андрію депутату Світловодської міської ради та Волонтерській групі " Свiтловодськ Разом с тобою" за маскувальні сітки і кікімору та волонтерській групі Людмили Любарской за кікімори, Московському Сергію Володимировичу директору СП ТОВ «Світловодськпобут», Покорі Олександру директору ТОВ «Світекоенергo» за допомогу в організації поїздки, Сергію Васильовичу Волкову, СМК «Перевал» та Волонтерській групі «Голубка» за консервацію, запчастини та маскувальні сітки, Ефросініну Сергію директору ПП «Крістоль», Медянику Олегу Григоровичу депутату Світловодської районної ради за смачні сири, Корчменюку Олександру Валерійовичу лісничому Глинського лісництва, Покотило Тетяні Василівні помічнику лісничого Глинського лісництва, ФОП Котляр Ю. М., ПП Петренко В. В., ФОП Кабілецький В. А.

  

БО БФ «Волонтерський корпус Світловодська»