Чергова поїздка до зони проведення АТО відбулась 23 грудня. Волонтерський корпус Світловодська разом із БФ «Милосердя» при технічній підтримці Автомайдана –Кременчук відвезли допомогу нашім військовим, які знаходяться на передовій в секторі «М», та привітали наших захисників з наступаючим новим роком.

Цього разу ми розпочали з позицій під Волновахою куди доставили допомогу та привітання, далі була військова частина в Маріуполі де служать мешканці Світловодська та району куди привезли медичне обладнання, медикаменти, постільну білизну для медичної частини, інструменти для механіків, консервація та смаколики для бійців.

  

  

Потім були ще два блок – поста на передовій куди ми привезли плівку, продукти, теплі устілки і взуття та багато іншого. На останок нашої поїздки ми завітали до батальйону Української Добровольчої Армії «Аратта» де нас чекав сюрприз у вигляді зустрічі з нашим земляком Анатолієм Пашиніним.

Всюди де ми були залишали бійцям малюнки та привітання від учнів загально освітньої школи № 20 м. Кременчук, бо моральна підтримка для бійців коштує інколи більше ніж матеріальні блага.

Також на цю поїзду ми отримали прохання від Молодіжного парламенту м. Кременчука привітати дітей які живуть в прифронтовій зоні з Новим роком та роздати їм подарунки у вигляді цукерок. Це було дуже захоплююче і емоційно.

Дякуємо всім хто допоміг нам в зборі допомоги: Московському Сергію Володимировичу директору СП ТОВ «Світловодськпобут», Покорі Олександру директору ТОВ «Світекоенергія», Стогнію Юрію Сергійовичу депутату Світловодської міської ради, Волонтерскій группі «Голубка», Ефросініну Сергію директору ПП «Крістоль», Покотило Тетяні Василівні помічнику лісничого Глинського лісництва, Корчменюку Олександру Валерійовичу лісничому Глинського лісництва, підприємцю Слободянику Роману, Брагінському Льву Володимировичу директору ТОВ «Ескулап», Рудницькому Олегу Олександровичу директору ТОВ «Українські Природні Води» та особлива подяка Підприємцям Ринка «СВІТАНОК» які допомагають та підтримують наших захисників з самого початку війни.

P.S.Велика подяка водіям Олексію та «Балу» за 36 годин які вони провели за кермом.

БО БФ «Волонтерський корпус Світловодська»
БФ «Милосердя»