Напередодні великого державного свята Дня Незалежності України світловодські волонтери здійснили чергову поїздку на передову, в зону бойових дій. Вони відвідали наших земляків у Мар’янці, Пєсках, Опитному, Авдіївці, Новоселівці, Красногорівці.

Волонтери стверджують, що побували в зоні бойових дій, а не в АТО. На власному досвіді переконалися, що війна йде по всьому периметру розподілу. Противник веде вогонь зі всіх видів озброєння: стрілецької зброї, мінометів, танків. Тільки завдяки самовідданості і самопожертві бійців ЗСУ вдається утримувати російських найманців на межі розподілу.

Зараз ми збираємося святкувати День Незалежності. Підготовлені сценарії свята, а на передовій в цей час посилюється боєготовність у зв'язку із можливим бажанням бандформувань просунутися по нашій території. 

  

  

  

 

Волонтери побували в підрозділі, де служив наш земляк Ігор Шаповал. Як раз минуло дев'ять днів, як він загинув, підірвавшись на ворожій розтяжці. Побратими Ігоря пам’ятають його, як справжнього героя, відважну людину, безстрашного та відважного захисника та справжнього офіцера. Вічна пам'ять Герою Ігорю Анатолієвичу Шаповалу!

Волонтери вкотре побачили, що несе «руський мир» на нашу землю.

  

  

 

«Війна це плач матерів, горе мирного населення, пожежі, втрата найдорожчого та самих близьких людей. Війна не жаліє ні старого ні малого, ворог все знищує на своєму шляху. Палають будинки, вигорають цілі села. Сльози навертаються на очі від того, що побачили – розповіла Наталія Бут.

Поїздку здійснили аступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, голова фонду «Милосердя» Наталія Бут та громадська організація міста Кременчука «Кременчук Автомайдан АТО».

 

Поїздка була б неможливою без допомоги небайдужих волонтерів ГО «Кременчук Автомайдан АТО», директора ТОВ «Світловодськмонтажсервіс» Ігора Безкостного, депутата Світловодської міської ради Романа Шумейка, працівників Світловодської ЦРЛ та Виконавчого комітету Світловодської міської ради, Світловодського Міського Палацу Культури, Управління Соцзахисту, Управління фінансів, Управління ЖКГ та податкової та Територіального центру. Вагому допомогу надали: фермерське господарство «ВКіК» та депутат районної ради Валентин Козярчук, Світловодський міський голова Валентин Козярчук, директору ФОП «Недавній» Олександру Недавньому та інших небайдужих мешканців міста Світловодська.

Хто не байдужий до долі українських солдатів, які бережуть суверенітет України від країни-терориста, долучайтеся до благодійної допомоги продуктами харчами, речами першої необхідності, білизною, посудом та іншими необхідними предметами, які необхідні нашим солдатам в польових умовах.
Звертайтеся за тел.: 067-99-36-358; 050-05-82-983

Вадим Степанець

Фото надали волонтери