В ніч на 12 серпня Волонтнтерський Корпус Світловодська вирушив у Сектор «М» з метою доставити гостинці нашим бійцям. Першою нашою точкою розгрузки була в/ч 3057, де ми привезли бійцям круги до болгарок, робочі рукавиці, електроди, викрутки, набор ключів, та інше.

Свої потреби хлопці нам сказали перед самим виїздом тому цього разу пакунок був не великим , але тієї радості від пакунку яка була в очах бійців словами передати неможливо.

 

 

 

Наступним місцем куди ми рушили були два блокпоста на нулі, однак далі околиць Сартани ми проїхати не змогли у зв’язку з різким загостренням ситуації та безперервними обстрілами позицій наших військових з важкої артилерії. Бійці на блок постах нас далі не пропустили. Тому ми вимушені були повернутися до частини, що знаходиться в Маріуполі та розвантажитись там. Керівництво частини запевнило нас, що усе, що ми привезли буде доставлено на ті блокпости, на які ми і планували, але вже силами військових так би мовити «на броні».

 

 

 

На зворотному путі наші волонтери завітали до Волонтерского центра в Запоріжжі «Солдатський Привал». Це місце де учасники АТО які проїздять через Запоріжжя можуть переночувати, поїсти та отримати багато іншої допомоги. Центр розташований на залізничному вокзалі та в ньому працюють (на волонтерських засадах) дуже приємні та турботливі люді.
В черговий раз хочемо виразити подяку усім, хто допомагав нам у зборах в цю поїздку а саме: усім підприємцям ринку «СВІТАНОК», які брали участь у зборі допомоги. Завдяки вам, наші бійці постійно отримують допомогу та розуміння того, що їм є заради чого захищати нашу державу.

Також особлива подяка ФОП Котляр. Ю. М., лісничий Глинського лісництва Корчменюк О. В., помічник лісничого Глинського лісництва Покотило Т.В., Селезньов О.М., директор ТОВ "Дендро" Мульченко М.І., директор ТОВ "Світекоенергія " Покора О.М., ФОП Слободяник Р.

P.S. Після повернення додому, ми дізналися, що один із блок постів, на який ми збиралися їхати, повністю зруйнований ворожою артилерією. Він потребує повного відновлення. На щастя ніхто з бійців не постраждав.

Тому в наступну поїздку ми плануємо їхати з будівельними матеріалами та інструментами для ремонту.

БО БФ «Волонтерський Корпус Світловодська»
Тел. 0964744839,  0977079450