Відвідування воїнів на передовій стало чудовою традицією волонтерських груп Світловодська. Волонтерська група, до якої входять заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, керівник благодійного фонду «Милосердя» Наталія Бут та волонтери громадської організації ГО «Кременчук Автомайдан АТО» 17 червня відвідали воїнів АТО.

Вони відвезли харчі та речі першої необхідності. Волонтери відвідали найгарячіші точки на передовій. Мар’янка та Красногорівка - це населені пункти, які наразі знаходяться під обстрілом зі сторони ворога. Наші волонтери на власному досвіді переконалися в яких умовах наші солдати несуть героїчну службу, захищаючи кордони України від країни-терориста.

  

Не зважаючи на всю ступінь небезпеки, яка ховається за кожним вуглом, деревом, або пагорбом Ірина Щербина, Наталія Бут, Леонід Харченко та Олексій Дементєєв одноголосно заявляють: «Ми повинні їхати в АТО. Ми повинні возити допомогу нашим солдатам. Вони боронять нас від лиха війни, тут у нас на Батьківщині мир, і цим ми завдячуємо їм. Хлопці чекають нас, а ми й самі з нетерпінням чекаємо зустрічі з ними, з великим нетерпінням. »

  

Поїздка була б неможливою без допомоги небайдужих волонтерів та громадян, які надають допомогу. Волонтерська група вдячна їх за допомогу.

Наша допомого, наша увага необхідна нашим солдатам, які бережуть суверенітет України від країни-терориста. Долучайтеся до благодійної допомоги продуктами харчами, речами першої необхідності, білизною, посудом та іншими необхідними предметами, які необхідні нашим солдатам в польових умовах.

Звертайтеся за тел. 067-99-36-358; 050-05-82-983

Наш кореспондент