19 травня наші невтомні волонтери Дарія Ільїна, Сергій Волков вирушили в чергову поїздку в зону АТО. Цього разу відвідали бійців 53 бригади на Світлодарській дузі в Троїцькому і 25 бригади під Зайцевим.

 

Бої не вщухають, обстріли продовжуються по всій лінії розмежування. Перемир’я існує тільки на словах, на жаль. Перед нашим приїздом в Троїцьке тільки вщух шалений обстріл, наші позиції поливали з «Градів» і САУ, слава Богу всі живі. Поспілкувались з бійцями, пригостились кавою та смачними оладками, розвантажились і назад в Торецьк.

Дуже вдячні хлопці за маскувальні сітки. На нульовці під Зайцевим залишили снайперам «кікімори», які вкрай необхідні.

 

Велика подяка всім, хто завжди допомагає не зважаючи ні на що. СПД Коханюк «Світловодська паляниця», депутату Світловодської районної ради, керівнику ТМ «Світ-сир», ФГ «Корида» Олегу Медянику, директору СПД «Спецзовнішкомплект» Григорію Кодаченку, колективу управління каналом «Дніпро-Інгулець». Особлива подяка від бійців 53 бригади Айкараму Тартікяну за генератор. Наталії Задорожній величезна подяка за сплетену власноруч «кікімору», цигарки, каву, чай. Нашим «Моторним Ручкам», чарівним дівчатам-волонтерам спасибі за маскувальні сітки. Община «Дім Давіда» зібрали та передали бійцям консервацію, каву, чай, та домашніх пиріжків, та спідню білизну. «Ревівські бджілки», як завжди напекли смаколиків. Роману Шерстюку велика вдячність за надану картоплю. Анні Нестеренко (Русавській) подяка за консервацію, Ніні Михайлівні спасибі за ковдри та консервацію. Величезна вдячність за надані продукти, консервацію, тушонку, крупи небайдужим та щирим жителям сіл, Павлівка, Нагірне, Глинськ та Золотарівка. Щиро дякуємо Тетяні і Олександру Федоровим за наданий транспорт та нашому водієві Дмитру Грицеєнку за безпечну дорогу. Всім людям, які готові в будь-який час прийти на допомогу, всім, хто побажав залишитись «за кадром», всім нашим помічникам низький уклін.

Разом з вами – на крок ближче до перемоги!

Керівник центру надання допомоги учасникам АТО Дарія Ільїна