21 січня 2017 року, за дорученням голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов і радник голови районної державної адміністрації з питань АТО Дарія Ільїна відвідали підшефний 17 МПБ, який на даний час захищає південні рубежі нашої держави.


За рахунок субвенції з районного бюджету на 80 тис. грн. придбали оргтехніку. За кошти благодійників на 8 тис. грн. закупили 10 пар берців, 10 шапок і 10 пар рукавиць. Три тисячі метрів польового проводу і 50 кг цвяхів на суму 6, 5 тис. грн. від депутата Кіровоградської обласної ради Олексія Мірошниченка.


Для покращення соціально-побутових умов підрозділу, завдяки допомозі засновників ТМ «Мастер» Олени і Олександра Дзюників, доправили 10 матраців, 10 ковдр, 12 подушок і наволочок, а також шкарпетки, білизну, засоби гігієни. Директор пансіонату «Славутич» Володимир Зубенко надав 5 матраців. Продукти харчування і «світловодські смаколики» від учнів ЗОШ № 5, СПД Коханюк «Світловодська паляниця», ПП «Віктор і К» Віктора Короля, депутата Світловодської районної ради, керівника ТМ «Світ-сир», ФГ «Корида» Олега Медяника, директора СПД «Спецзовнішкомплект» Григорія Кодаченка, начальника управління каналу «Дніпро-Інгулець» Віктора Бурлаки.


Віктор Регеша передав копченості власного виробництва і 300 грн., ще 500 грн. від дуже хороших людей, які просили не називати їх прізвища. Волонтери (моторні ручки) Наташа і Іра сплели маскувальні сітки, шкарпетки, пошили для розвідників костюм, білизну. Наталя Задорожня, як завжди, передала «смаколиків» і сигарет. Учні ЗОШ №5 крім продуктів передали бійцям зворушливі листи і малюнки. Нашим землякам Оксані Мацовці і Ярославу Буту передали прапор міста Світловодська, а наступного разу обов’язково відвеземо прапор району.


Вантаж близько 800 кг на суму 145 тис. грн. передали виконуючому обов’язки командира 17 МПБ Ігорю Кравченку.
Виконуючий обов’язки комбата Ігор Кравченко ознайомив нас з життям бійців на одному з блокпостів. Хлопці не скаржаться, багато з них служать ще з 2014 року, рвуться на передову.
Від командування батальйону голові Світловодської районної державної адміністрації Сергію Твердовському передали Бойову Подяку за постійну і всебічну допомогу бійцям.
Не перестаю дякувати Тетяні і Олександру Федоровим за наданий транспорт, а нашому водію Дмитру Грицеєнку низький уклін.
Дякуємо всім небайдужим людям за допомогу і підтримку наших військовослужбовців. Продовжуємо і далі підтримувати наших хоробрих захисників, бо вболіваємо за долю України. Тільки разом ми переможемо!


ГО «ІВОЛГА»
ЕДРПОУ 40118680
МФО 323583
Кіровоградська філія
«Приватбанк»
р/р 26009052914874

Картка«ПриватБанк» № 5168 7420 2289 6702
Ільїна Дарія Дмитрівна


Керівник центру надання допомоги
учасникам АТО Дарія Ільїна