Світловодські волонтери у гостях у воїнів АТО.

В святкові дні стали традиційними поїздки волонтерів до наших земляків, які несуть службу в зоні АТО. Адже саме в ці дні хочеться донести до них частинку домашнього тепла, уваги і турботи.

Волонтерська група «Свiтловодськ. Разом з тобою» в одному екіпажі з волонтером Сергієм Заброднім привітала з Новорічними святами товаришів по службі нашого світловодчанина Сергія Зінченка (Національна Гвардія ч. 3057) і бійців 42 батальйону. Варто відзначити, що на бойовому прапорі саме цього батальйону розташований герб Світловодська та герб Кіровоградської області.

Скажемо відразу, що кожну наступну поїздку організовувати волонтерам стає все важче і важче, і допомога наших постійних благодійників виручає та робить можливим неможливе. Дякуємо сім'ї Людмили Цимбал, Богдана Дроздова, Єлізарової Люби, Тетяни Лазаревич, Наталії Ніколаєнко, Світлани Мариненко, Лариси Білошапка, а так само сім'ю Сміян, сім'ю Решетняк і багатьох багатьох інших, хто довіряє нашій волонтерській групі і невпинно допомагає в придбанні всього необхідного для солдатів.

  

Кожна волонтерська поїздка не обходиться без участі керівників закладів нашого міста. Висловлюємо подяку педагогічним колективам школи №2 (директор Плітки В. Л., школи №3 (директор Яблунівська І.А), школа№7 (директор Колесник А. Л.), а також колективу ПТУ (директор Ільченко. М., заст . Діхтяренко Л. І).

  

За зібрані святкові продуктові набори для наших захисників дякуємо батьків учнів цих навчальних закладів, а дітям, від імені всіх бійців, висловлюємо подяку за найцінніший вантаж цієї поїздки- виготовлені власноруч гірлянди, ялинки, листівки, малюнки.

Кожна волонтерська поїздка - це зусилля багатьох і багатьох людей, і внесок кожного дуже цінний. І тільки так, об'єднавши наші можливості, ми зможемо вистояти і зберегти нашу країну.

Волонтери групи:
Людмила Мельник, Андрій Москаленко, Лариса Москаленко