Ми повернулись з чергової поїздки в зону АТО. Дві ночі поспіль в дорозі. Маршрут розпочався з Мар`їнки. Відвідали підрозділ 42 батальйону, привітали з наступаючими святами, передали домашні смаколики, ялинки, прикраси, три спальники. Одну ялинку подарували білоруським побратимам, які захищають нас разом з нашими бійцями.

 

Ранок 25 грудня вразив тишею, цього разу не «гупало» і не «бахкало», а потім Авдіївка, «промка» і тут повна тиша, аж у вухах дзвенить, поспілкувались з бійцями і командиром роти і знову в дорогу. В Торецьку були о 14.30, а ще на нас чекав «Камиш». Поки Дмитро і Сергій відпочивали я з місцевим волонтером поїхала на «нульовку». Порадувала бійців подарунками і смачненьким від світловодських господинь. Та найбільше хлопці раділи 200 м кабелю, який надала Кременчуцька ГЕС, дякуємо директора Сергія Яременка.

 

Цього разу вантаж був різноманітний і дуже смачний. Аня Збираник наварила голубців, нажарила котлет, Ольга Дубина разом з «ревівськими бджілками» приготували тушковану картоплю, смачну випічку. Таня Курка – фірмові пиріжки і величезний торт. Віктор Регеша передав копченості власного виробництва. Домашню консервацію, овочі, випічку зібрали Павлівська, Григорівська і Подорожненьска громади. Учні Павлівської школи передали міні-пічки і чудо-свічки, які виготовили своїми руками. Учні Подорожненської школи виготовили обереги та малюнки. Колектив універмагу «Комсомолець» зібрав та передав ялинкові прикраси, цукерки. Євгенія і Зінаїда напекли пиріжків, передали консервацію, сало, солодощі. Наталя Задорожня, Наталя Цвик зібрали передачу – каву і цигарки. Наші «моторні ручки» - Наташа і Іра сплели три маскувальні сітки, дві віддали на «промку», одну на «Камиш», а також новорічні сувеніри і віночки. Працівники охорони Кременчуцької ГЕС зібрали теплі речі, ковдри і матраси. Колективу Палацу культури і директору Ларисі Ткач –Ляшенко вдячні за 85 подарунків. Світлані Шумській (міська дитяча бібліотека) подяка за сувеніри і дитячі малюнки, спасибі директору Краєзнавчого музею Андрію Бутко.

 

Як завжди наші постійні благодійники, яких ми не перестаємо дякувати за дуже вагому допомогу:

 • Віктор Король директор ПП «Віктор і К»
 • Олена і Олександр Дзюники ТМ «Мастер»
 • Олег Медяник депутату Світловодської районної ради, керівник ТМ «Світ сир» та фермерського господарства «Корида»
 • Григорій Кодаченко виконавчий директор ТОВ «Спецзовнішкомплект»
 • Олександр Коханюк СПД Коханюк «Світловодська Паляниця
 • Айкарам Тартікян керівник ТОВ «Земля і люди»
 • Ірина Башмаченко ФГ «Башмаченко»
 • Тетяна Адактуєва ФГ «Колос»
 • Віктор Бурлака начальник управління каналу «Дніпро-Інгулець»
 • Отець Віталій і Свято-Покровський собор
 • Отець Олег і церква Петра і Павла
 • Отець Роман і церква Святого Миколая УПЦКП
 • Світлана Березюк головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області»

Низько вклоняюсь двом чудовим родинам за фінансову підтримку, які попросили не називати їх імена. Закупили 10 пар «дутиків» і 8 пар галош до валянків, засоби гігієни (мило, серветки), пральний порошок, миючи засоби, новорічні прикраси. Спасибі, спасибі і ще раз спасибі Тетяні і Олександру Федоровим за наданий транспорт.

Дорогі наші помічники, добрі не байдужі люди, все, що ви зібрали ми відвезли і передали бійцям на передову. Від них вам щирі подяки! А від нас привітання з наступаючими святами! Добра і миру нашій Україні!

Дарія Ільїна, Сергій Волков, Дмитро Грицеєнко. Світловодськ – Марїнка – Авдіївка – Торецьк - «Камиш»