Напередодні дня Збройних Сил України до Світловодська завітали гості з Кропивницького. Це представники Громадської Організації ветеранів та військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення «Редут» та командування в/ч ПП 2336.

 

Вони приїхали на запрошення голови Світловодського ТСО Сергія Шеховцова та голови «Перевалу» Сергія Волкова. Гості приїхали не з пустими руками. Вони привезли з собою зразки піхотного озброєння та влаштували виставку для світловодців в актовій залі Світловодського політехнічного коледжу. Самі ж бійці були екскурсоводами. Чудовими екскурсоводами! Їх слухали малі і дорослі, майбутні захисники і сиві ветерани. До того ж, експонати можна було не тільки подивитися, до них можна було доторкнутися. Розібрати та зібрати зброю!

Виставку відвідав міський голова Валентин Козярчук із своїми заступниками. Він скористався нагодою та вручив подяки воїнам і волонтерам за плідну співпрацю з громадськими об`єднаннями міста Світловодська у напрямку військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України.

Волонтери з групи «Світловодськ разом з тобою» теж навідалися на виставку. Вони, як завжди, прийшли не з пустими руками: Лариса Москаленко, Андрій Москаленко та Людмила Мельник від імені волонтерської групи подарували спецпризначенцям дві «кікімори», які виготовили для наших захисників. Хочу зазначити, що це була не виставка - це була зустріч наших воїнів зі світловодцями, на якій панувала чудова, тепла атмосфера. Учасники отримали масу позитивних емоцій. Сподіваюся, що такі зустрічі будуть регулярними. Вони так потрібні нам усім.

 

Ольга Степанець

Фото автора