Серед волонтерів Світловодська є особливі люди. Вони вже побували на війні, вони знають що таке війна та вони допомагають тим, хто зараз на передовій.

Напередодні великого державного свята Дня Незалежності України світловодські волонтери здійснили чергову поїздку на передову, в зону бойових дій. Вони відвідали наших земляків у Мар’янці, Пєсках, Опитному, Авдіївці, Новоселівці, Красногорівці.

В ніч на 12 серпня Волонтнтерський Корпус Світловодська вирушив у Сектор «М» з метою доставити гостинці нашим бійцям. Першою нашою точкою розгрузки була в/ч 3057, де ми привезли бійцям круги до болгарок, робочі рукавиці, електроди, викрутки, набор ключів, та інше.

10 серпня 2017 року загинув під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції – Шаповал Ігор Анатолійович, командир розвідувального відділення 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

21-го липня, заступник з гуманітарних питань Ірина Щербина завітала на урочисту церемонію вкладання шлюбу Тетяни та В’ячеслава.

Третій рік на сході України тривають бої з агресором. В цій необ’явленій війні приймають участь і наші земляки – світловодці. Тридцятого червня у військоматі відбулося урочисте зібрання, на якому учасникам бойових бій вручили нагороди.

23-24 червня відбулась чергова поїздка в зону АТО. Цього разу відвідали підшефний 17 ОМПБ і підрозділи 42 ОМПБ. Наші батальйони заступили на бойові позиції, ситуація складна, але в наших захисників бойовий дух і оптимістичний настрій. Тільки перемога, інакше не може бути.

Відвідування воїнів на передовій стало чудовою традицією волонтерських груп Світловодська. Волонтерська група, до якої входять заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, керівник благодійного фонду «Милосердя» Наталія Бут та волонтери громадської організації ГО «Кременчук Автомайдан АТО» 17 червня відвідали воїнів АТО.

Кажуть, герої не вмирають,

але я хотів би, дуже хотів би,

щоб вони замість бути героями – жили.

Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі.

Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто…

(с) ВАСИЛЬ ШКЛЯР

Останні дні медіа простір заповнили повідомлення про безвіз: концерти, черги бажаючих поїхати в Європу, прапори… На фоні цього зовсім загубилися повідомлення із зони АТО. А тільки в ніч набуття безвізу загинуло чотири українських військових.

19 травня наші невтомні волонтери Дарія Ільїна, Сергій Волков вирушили в чергову поїздку в зону АТО. Цього разу відвідали бійців 53 бригади на Світлодарській дузі в Троїцькому і 25 бригади під Зайцевим.