Волонтерський корпус Світловодська здійснив чергову поїздку до Зони проведення ООС

Сьогодні, побачив на сторінці у Facebook. Раджу прочитати до кінця та замислитися.

Четвертий рік на сході країни триває війна. Кожний день, кожний час там, на передовій – це подвиг наших військових. Вони показали себе справжніми героями і патріотами, але що ми знаємо про них?

Першого травня Світловодський міський голова Валентин Козярчук, разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною вирушили в зону АТО. Вони подували районі Авдіївки, на Світлодарській дузі. В цій зоні проходять службу наші земляки.

На передодні Великодня Волонтерський корпус Світловодська при підтримці волонтерів міста відвідав хлопців що проходять службу в зоні проведення АТО, а саме секторі М.

Серед усіх державних свят в Україні, День українського добровольця є особливим. Це свято Справжніх Патріотів.

Пройде час і події війни, яка відбувається зараз на сході України, будуть вивчені та описані істориками, письменниками. Багато з цих подій стануть легендами. 242 дні тривала оборона Донецького аеропорту. Про його захисників – кіборгів – уже зараз складаються легенди.

Пропоную читачам цікаву оцінку росіян стану справ в Збройних Силах України. Стаття мовою оригіналу.

 

Чергова поїздка до зони проведення АТО відбулась 23 грудня. Волонтерський корпус Світловодська разом із БФ «Милосердя» при технічній підтримці Автомайдана –Кременчук відвезли допомогу нашім військовим, які знаходяться на передовій в секторі «М», та привітали наших захисників з наступаючим новим роком.

Вітаємо наших захисників із їх професійним святом!

Серед волонтерів Світловодська є особливі люди. Вони вже побували на війні, вони знають що таке війна та вони допомагають тим, хто зараз на передовій.