На передодні Великодня Волонтерський корпус Світловодська при підтримці волонтерів міста відвідав хлопців що проходять службу в зоні проведення АТО, а саме секторі М.

Серед усіх державних свят в Україні, День українського добровольця є особливим. Це свято Справжніх Патріотів.

Пройде час і події війни, яка відбувається зараз на сході України, будуть вивчені та описані істориками, письменниками. Багато з цих подій стануть легендами. 242 дні тривала оборона Донецького аеропорту. Про його захисників – кіборгів – уже зараз складаються легенди.

Пропоную читачам цікаву оцінку росіян стану справ в Збройних Силах України. Стаття мовою оригіналу.

 

Чергова поїздка до зони проведення АТО відбулась 23 грудня. Волонтерський корпус Світловодська разом із БФ «Милосердя» при технічній підтримці Автомайдана –Кременчук відвезли допомогу нашім військовим, які знаходяться на передовій в секторі «М», та привітали наших захисників з наступаючим новим роком.

Вітаємо наших захисників із їх професійним святом!

Серед волонтерів Світловодська є особливі люди. Вони вже побували на війні, вони знають що таке війна та вони допомагають тим, хто зараз на передовій.

Напередодні великого державного свята Дня Незалежності України світловодські волонтери здійснили чергову поїздку на передову, в зону бойових дій. Вони відвідали наших земляків у Мар’янці, Пєсках, Опитному, Авдіївці, Новоселівці, Красногорівці.

В ніч на 12 серпня Волонтнтерський Корпус Світловодська вирушив у Сектор «М» з метою доставити гостинці нашим бійцям. Першою нашою точкою розгрузки була в/ч 3057, де ми привезли бійцям круги до болгарок, робочі рукавиці, електроди, викрутки, набор ключів, та інше.

10 серпня 2017 року загинув під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції – Шаповал Ігор Анатолійович, командир розвідувального відділення 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

21-го липня, заступник з гуманітарних питань Ірина Щербина завітала на урочисту церемонію вкладання шлюбу Тетяни та В’ячеслава.