Протягом 2017 року на сесію світловодської міської ради виносилися рішення щодо реконструкції вуличного освітлення. Здійснити її пропонувалося в рамках Угоди мерів щодо клімату та енергії з впровадженням енергозберігаючих технологій. Втім, світловодські депутати проект не підтримали 

Зробити життя мешканців міста комфортнішим це одне з найпріоритетніших завдань для міської влади Переяслава-Хмельницького, що на Київщині. Тому постало питання про покращення вуличного освітлення міста шляхом переведення на прогресивні технології.

Асоціація України і ЄС надає великі можливості для українських міст в царині впровадження сучасних енергозберігаючих технологій. Сьогодні виграє той, хто використовує ці можливості.

Однією з нагальних потреб для більшості українців була і досі залишається потреба у створенні “теплих” умов проживання та перебування, утепленні приміщень, скороченні витрат енергоносіїв та економії коштів на оплату комунальних послуг.

Сьогодні світове співтовариство проводить акцію «Година Землі», яка щороку в останню суботу березня об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети.

Влітку минулого року Світловодськ приєднався до Угоди мерів щодо екології на клімату та Угоди мерів щодо сталого розвитку.

У Кропивницькому хочуть реaлізувaти проект виробництвa електроенергії шляхом дегaзaції сміттєзвaлищa. Про це повідомили предстaвники інвестиційних компaній ТОВ "ЛНК" тa ТОВ "Екостaйл" під чaс спілкувaння з журнaлістaми.

Гарною традицією підписантів Угоди мерів щодо енергії та клімату є проведення Днів сталої енергії. Цього року вони пройдуть 4-8 червня.

Таке питання поставив я собі після чергової сесії міської ради, на якій депутати не підтримали проект про впровадженні Програми впровадження системи енергомоніторингу та енергоменеджменту та розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку міста.


Підписанти Угоди мерів щодо клімату та екології мають підготувати основний документ, який відкриє зелене світло для міста у угоді таким документом є План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).

Влітку цього року наше місто приєдналося до Угоди мерів щодо клімату та енергії. В цій публікації хочу розповісти про цю важливу ініціативу.