Влітку минулого року Світловодськ приєднався до Угоди мерів щодо екології на клімату та Угоди мерів щодо сталого розвитку.

У Кропивницькому хочуть реaлізувaти проект виробництвa електроенергії шляхом дегaзaції сміттєзвaлищa. Про це повідомили предстaвники інвестиційних компaній ТОВ "ЛНК" тa ТОВ "Екостaйл" під чaс спілкувaння з журнaлістaми.

Гарною традицією підписантів Угоди мерів щодо енергії та клімату є проведення Днів сталої енергії. Цього року вони пройдуть 4-8 червня.

Таке питання поставив я собі після чергової сесії міської ради, на якій депутати не підтримали проект про впровадженні Програми впровадження системи енергомоніторингу та енергоменеджменту та розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку міста.


Підписанти Угоди мерів щодо клімату та екології мають підготувати основний документ, який відкриє зелене світло для міста у угоді таким документом є План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).

Влітку цього року наше місто приєдналося до Угоди мерів щодо клімату та енергії. В цій публікації хочу розповісти про цю важливу ініціативу.

У грудні 2017 року на Facebook виникла група «Барвисте місто». Її організувала Тетяна Громова.

Миргород отримає кошти та технічну підтримку за Програмою Європейського Союзу "Угода Мерів - Демонстраційні Проекти 2" для модернізації теплового району міста та покращення енергоменеджменту міста.

Підписання Асоціації України та Євросоюзу реально відкрила перспективи міст та сіл нашої країни отримувати інвестицій з Європи.