Цивільний корпус «Азов» займає активну позицію в українському суспільстві. Його члени активно залучаються до вирішення суспільно значущих проблем.

Цієї середи, в Києві, відбулася спільна акція профспілки та ЦК «Азов», в якій прийняли участь і світловодські члени ЦК. Це мирна акція протесту на підтримку українських шахтарів. Розпочалася акція на Хрещатику біля Бессарабського ринку, де учасники сформували колону. 

 

Попереду їхав автомобіль з революційними барабанщиками, які били в імпровізовані барабани-бочки.

Перед початком руху керівники акції від ЦК «Азов» відомий командир на позивний Душман та від профспілок – голова незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинець.

Основне гасло акції: «Фронтовики і шахтарі – разом до кінця!» Учасники протесту вимагали припинити бездумне скорочення шахт, виплати шахтарям заборговано зарплати, переглянути несправедливі тарифи на енергоносії.

Мирна хода зробила першу зупинку біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості, де висловили незадовільною роботою відомства.

Наступна зупинка біля Будинку профспілок. Учасники вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності.


Біля Кабінету Міністрів України відбувся мітинг. Учасники акції запросили на розмову урядовців, але вони не вийшли до них. Вимоги до КМ були передані представнику прес-служби.

  

  

Далі учасники протесту пройшли Інституцькою. Зробили дві зупинки біля місць, де загинули герої Небесної Сотні.

  

Учасники акції знову повернулися до будинку Міністерства енергетики, де відбувся ще один мітинг.

  

Нарешті представники влади запропонували створити робочу групу, яку запросили на переговори. До складу групи увійшли активісти Цивільного Корпусу, представників від профспілок та шахтарів.

Нарешті, міністр енергетики Ігор Насалик вирішив зустрітися з новоствореною групою. Переговори продовжувалися більше чотирьох годин. Обговорили велику кількість питань та проблем, пов'язаних з енергетичною промисловістю та з виплатою заборгованостей усім шахтарям.

Міністр обіцяв взяти під контроль усі вимоги, які стосуються палива та енергетики, та виконати усі обіцянки з виплати коштів шахтарям.

ЦК «Азов» показав, що готовий захищати та вже захищає і підтримує український народ як на фронті, так і в тилу.

Наш кореспондент