Другий рік поспіль на сході  точиться загроза соборності нашої країни. Влада вдає вид, що ніби щось робить, але під виглядом виконання мінських угод готує злив України! У москві  між кремлем та світовою спільнотою, зокрема США, вирішується доля України навіть без офіційних представників нашої держави. Це не зрада всього світу перед Україною! Це демонстрація відношення офіційного світового суспільства до нашої влади. Також це сигнал до небайдужих громадян України. Як наприкінці 2013 року настав час вказати владі на її місце! Настав час нагадати, що єдиним джерелом влади в Україні є її народ!

 

 

20 травня у  Києві пройшов марш під гаслом «Вимоги нації – ні капітуляції»! На ходу з’їхались осередки Цивільних Корпусів «АЗОВУ» зі всієї країни та люди, яким не байдужа майбутня доля нашої держави. Світловодський осередок Цивільного Корпусу теж взяв участь у марші.

Це була мирна акція, спрямована на попередження теперішньої влади.

Основні вимоги Нації: звільнення заручників, виведення російських військ із території України, роззброєння сепаратистських формувань, повернення контролю над кордоном України та вибори  на Донбасі  українським законодавством.

 

Марш із майже десяти тисяч активістів пройшов від монументу Батьківщини - Матері до Верховної Ради де з промовою виступив лідер азовського руху Андрій Білецький. Також до слова були запрошені  довголітній політв'язень радянських концтаборів Степан Хмара, Герой України війни на сході друг Хантер та сучасний український письменник Василь Шкляр.

Молитва українського націоналіста в промові Крука та багатотисячних голосів супроводжувалась спалахами фаєрів та ударами козацьких барабанів.

 

Ольга Степанець

Фото автора

Також дивіться відео про цю подію у нашій попередній статті