13 лютого 2016 року Світловодський осередок Цивільного корпусу АЗОВ провів Вишкіл з тактичної медицини

За час вишколу усі присутні були ознайомлені з  аптечкою, яку використовують військові, з її змістом та основними принципами комплектації.  Докладно були розглянуті такі компоненти аптечки як:  джгути Есмарха, турнікети, кровоспинні  засоби. Присутніх ознайомили з основними проблемами, які виникають при пораненні, як вірно оглядати пораненого, щоб не завдати йому ще більше шкоди.

 

Інструктори Цивільного корпусу АЗОВ показали на прикладах, як треба використовувати джгути та турнікети, способи їх накладання, принципи накладання пов’язок та надали можливість усім бажаючим зробити це самим, як на умовно поранених, так і на собі. Кожен повинен мати навички першої допомоги та не розгубитись у складній ситуації.

Присутні отримали базові знання про кількість крові у людини, ознаки та наслідки які виникають при втраті крові у поранених залежно від кількості та що треба робити у таких випадках.

Вишкіл тривав близько двох годин. За цей час ми побачили у присутніх велику зацікавленість, та отримали багато питань стосовно теми вишколу та надали на них відповіді.

Дякуємо усім хто відвідав наш вишкіл, та побратимам з Кременчуцького осередку ЦК АЗОВ за надану допомогу.

Запрошуємо усіх бажаючих на вишколи щосуботи до Світловодського міського палацу о 10:00.

Цивільний корпус АЗОВ Світловодськ

 

{jcomments on}