У суботу 21.11.15р. активом "Патріот Кременчук" та ЦК "АЗОВ" у Світловодському Міському палаці культури було проведено навчання по тактичній медицині.

 

Навчання було поділено на дві частини та мало більш теоретичний характер.

Тема першої частини - способи переміщення та евакуації поранених. Слухачам було розказано про власну безпеку під час порятунку пораненого. А саме: переміщення пораненого в безпечну зону здійснюється з повним дотриманням принципу запобігання появі додаткових постраждалих. Дії у червоній, жовтій та зеленій зонах. Була показана індивідуальна техніка переміщення з пораненим: волочіння, рух на собі, на руках (за участю однієї людини і більше).

Також була показана евакуаційна стропа. Її основні елементи та способи використання для порятунку пораненого.

Тема другої частини - огляд пораненого, та надання до медичної допомоги, підготовка до евакуації. Слухачам було розказано про власну безпеку під час допомоги. Об'єм до медичної допомоги у секторі укриття спрямований на більш глибоку оцінку і лікування потерпілого. Слухачам пояснили, що необхідно уникати проведення несуттєвих обстежень і зосередитись, у такому випадку на наданні необхідної допомоги. На практиці слухачам було показано детальний огляд голови, шиї, тулуба ( грудної клітини, живота, тазу, спини), кінцівок.

Після цього, показано правила використання без каркасних нош для евакуації пораненого.

На вишкіл через засоби масової інформації м.Світловодська та соціальні мережі були запрошені усі бажаючі, але нажаль мешканці нашого міста не зацікавились вишколом з медицини.

Світловодський осередок ЦК «АЗОВ» в подальшому планує проводити вишколи за різними темами, запрошуємо всіх бажаючих. Слідкуйте за анонсами в соціальних мережах та засобах масової інформації м. Світловодськ.

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Світловодський осередок Цивільного Корпусу "Азов"