JB Base3 - шаблон joomla Окна

Молоде покоління Патріотів, в умовах неоголошеної війни, розуміючи сучасний стан Нації і Держави як катастрофічний, змагає до повного усунення некомпетентної влади, корумпованих політиків і олігархів від політичного і економічного управління Державою. Ми виступаємо за втілення в життя наступних положень:


1. Солідарність Нації – проти штучного поділу України на Схід і Захід.
2. Сильна, авторитетна, персонально відповідальна влада – проти корупції, безвідповідальності та безликості сучасності.
3. Сильна Унітарна Велика Українська Держава з широкою самоврядністю громад – проти розвалу та окупації країни, в т.ч. під виглядом федералізації.
4. Професійний Парламент спеціалістів – проти некомпетентності та популізму сьогоднішніх депутатів та партій.
5. Двоукладна економіка з поєднанням державного і приватного секторів – проти крайнощів олігархічного капіталізму та комунізму.
6. Націоналізація надр, стратегічних галузей економіки і природних монополій – проти хижацького визиску нашої землі олігархічними структурами.
7. Розвиток банківської системи для стимулювання економічного зростання, встановлення економічно обґрунтованих відсотків – проти узаконеного лихварства і відсоткового рабства.
8. Мінімалізація втручання Держави у розвиток малого і середнього бізнесу – проти тиску корумпованої бюрократичної системи.
9. Вплив робітників на управління і участь у розподілі прибутків підприємств – проти безправного стану робітника, який визискується недобросовісним працедавцем і фальшивими профспілками.
10. Ставка на розвиток науки, освіти та інноваційних технологій як основу могутності Держави – проти сировинної, імпортоорієнтованої, відсталої економіки.
11. Передача всіх прав на землю українському селянину, впровадження інноваційних технологій та державних субсидій у сільськогосподарському виробництві – проти безвідповідальної політики знищення села і виснаження ґрунтів.
12. Пріоритет Національно-Державних інтересів у зовнішній політиці – проти підпорядкування «міжнародним інститутам» і «цінностями», що слугують прикриттям чужим імперіалізмам.
13. Створення Україною Балто-Чорноморського Блоку як основи глобальної та регіональної системи безпеки – проти бездумної надії на Схід або Захід, яка призвела до окупації частини країни.
14. Створення потужної Національної Армії та ВПК, відновлення ядерного статусу України – проти військового безсилля та ганьби сучасності.
15. Посилення контролю за зовнішньою міграцією, зміцнення державних кордонів – проти політики «відкритих дверей», що підточує національні та економічні основи Держави.
16. Відновлення позитивної демографії Української Нації шляхом безпрецедентних Державних програм – проти політики вимирання Нації.
17. Ставка на молоде покоління, його виховання на принципах національної честі та гідності – проти культу споживання.

Форми роботи корпусу:

– волонтерська мережа;
– національні дружини;
– молодіжні группи;
– вишкільні центри;
– спортивні клуби;
– територіальна оборона.

Завдання корпусу:

1. Забезпечення фронту всім необхідним для перемоги, волонтерська робота.
2. Забезпечення готовності цивільного населення до війни чи інших надзвичайних подій.
3. Забезпечення громадського порядку в тилу.
4. Пошук та вишкіл добровольців і підготовка необхідних спеціалістів.
5. Всебічна підтримка традиційних цінностей, інститутуродини, здорового способу життя та інших життєвих принципів, що забезпечують порядок та повноцінний розвиток нації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top