Я відмовляюсь брати участь у цьому фарсі - Андрій Білецький.

ІІІ Всеукраїнський з’їзд політичної партії Національний корпус відбувся 25 січня в Києві. У Палаці Спорту зібрались делегати партії, гості та тисячі прихильників зі всієї України аби підсумувати досягення і обговорити плани на майбутнє.

Відвідав ІІІ з’їзд Національного корпусу і Світловодський осередок політичної сили.

Лідер Національного корпусу Андрій Білецький під час своєї промви на ІІІ Всеукраїнському з’їзді заявив про свою відмову брати участь у президентських прегонах.

"Я відмовляюсь брати участь у цьому фарсі. Коли все поставлено з ніг на голову, коли клоуни йдуть в політику, а політики давно перетворились на клоунів. Коли головні благодійники армії розкрадають військовий бюджет і наживаються на солдатах, а реальні ветерани десятками тисяч сидять у тюрмах, в такий час займатись втішанням власного его - це абсурд"

, - переконаний Білецький.

Натомість Андрій Білецький наголосив, що досить амбітною метою Національного корпусу є сформувати власну фракцію у Верховній Раді в результаті майбутніх парламентських виборів.

"Ми збираємось отримати величезну фракцію в 2019 в українському парламенті. Які завдання повинна ставити перед собою ця фракція? Насамперед, вона повинна бути заслоном, так я к в 2014 році блокпости завадили розповсюдженню зарази сепаратизму по всій країні. Фракція Національного Корпусу повинна бути блокпостом проти продажу країни в парламенті. Вона повинна виховати кадровий резерви національного уряду, а цей час обов’язково прийде. Сьогодні – контроль над владою, для того щоб завтра самим стати владою. Це завдання парламентської фракції. І третє, вона безумовно дає можливість втілити наші плани в реальні дії. Тому у нас немає жодного іншого варіанту, як йти вперед, рухатись і перемагати в цьому напрямку"

, - підсумував Андрій Білецький.

Ольга Степанець

фото автора