Усі ми чудово пам’ятаємо осінні події 2013 року у Києві. Студенти, які вийшли на мирну акцію протесту, були жорстоко побиті «Беркутом».

Надалі події на Майдані розгортались досить стрімко: протестувальники наполягали на виконанні своїх умов, а саме підписання угоди про Євроінтеграцію. Але ж тодішня влада прийняла зовсім інше рішення - розгони з побиттям, а потім розстріл абсолютно беззбройних мітингувальників. Мирна акція протесту переросла в криваве протистояння між «Беркутом» та Майданівцями. Так народилась Революція Гідності.

1 грудня 2013 року – саме ця дата є початком Революції Гідності. На честь цих подій в Олександрії відбувся Марш Гідності. Участь у ході взяли осередки Національного Корпусу Олександрії, Кременчука та Світловодська. Колона пройшлась вулицями міста до головної площі. Голова Олександрійського осередку наголосив: Не дамо забути про події, які відбулися 1 грудня 2013 року. Ми готові далі боротися зі свавіллям правоохоронців та влади, і більше не дамо знущатися над українським народом. Майбутнє належить нам! Закінчилась хода Молитвою Націоналіста.

Ольга Степанець Фото автора