У День Гідності та Свободи, 21 листопада у Світловодську відбулось урочисте відкриття пам’ятника Воїнам, що віддали свої життя за Україну.

Пам’ятний монумент встановлено на розі двох вулиць: Павлова та Вадима Бойка, у сквері Слави біля БТРу - пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Пролунав гімн України та хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих героїв.

Голова Світловодського осередку Національного корпусу Зінченко Андрій Сергіович:

Сьогодні, 21 листопада Україна відзначає день Гідності та Свободи. Цей день- початок подій, які стали історичними для України: у 2004 - Помаранчева революція, у 2013- Революція Гідності. З цих подій можна рахувати зміни, які відбулись в нас та країні,в направлені на здобуття нами Свободи . Нажаль, Свобода не буває без жертв. Загинули хлопці на майдані, та гинули і до тепер гинуть на сході нащої країни, де ми боремось з агресією Росії. Відкриттям цього пам`ятного знака ми вшановуємо пам`ять про героїв, які віддали свої життя за Свободу за незалежність України.

З промовою виступили Ветеран полку АЗОВ та представник Національного корпусу м. Кременчук друг "Краз" та Голова Кіровоградської спілки ветеранів Афганістану Остапчук Віктор Миколайович.

На визначній подіїї серед присутніх були другий командир полка Азов Друг Черкас, нині голова Національних дружин, представники Національного корпусу з Кременчука, Олександрії, Світловодська; воїни-афганці з Кіровограда, Знам`янки та Світловодська; представники місцевої влади, волонтери та громада міста.

Національний корпус Світловодська висловлює подяку усім, хто допоміг у встановленні цього пам`ятного знака, а самє: Торговому дому "Домовой" в особі директора Свердлова Романа Юрійовича, ТОВ "Світекоенергія" в особі Покори Олександра Миколайовича , СП ТОВ "Світловодськпобут" в особі директора Московського Сергія Володимировича, Спілці ветеранів Афганістану в особі Волкова Сергія Васильовича.

Ольга Степанець

фото автора