У День Гідності та Свободи, 21 листопада у Світловодську відбулось урочисте відкриття пам’ятника Воїнам, що віддали свої життя за Україну.

 

В Українському домі 14 жовтня відбувся другий з’їзд партії Національний корпус. З’їзд розпочався з виступу Зоряни Коновалець, яка виконала гімн українських націоналістів. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять побратима Олександра Маслака, який трагічно загинув у вересні цього року.14 жовтня до Дня захисника України відбувся «Марш нації» ініційований Цивільним Корпусом «АЗОВ», до участі в якому долучились бойові побратими з ДУКу та С14. Марш налічував понад десяти тисяч учасників. Колонна вирушила від монументу Батьківщини -Матері та прямувала до пам’ятнику Богдану Хмельницькому.

В День Українського козацтва, День захисника України, День святої Покрови Пречистої Богородиці та 74-у річницю створення УПА у Києві відбувся перший, установчий з'їзд партії «Національний Корпус».

Цивільний корпус «Азов» займає активну позицію в українському суспільстві. Його члени активно залучаються до вирішення суспільно значущих проблем.

Другий рік поспіль на сході  точиться загроза соборності нашої країни. Влада вдає вид, що ніби щось робить, але під виглядом виконання мінських угод готує злив України! У москві  між кремлем та світовою спільнотою, зокрема США, вирішується доля України навіть без офіційних представників нашої держави. Це не зрада всього світу перед Україною! Це демонстрація відношення офіційного світового суспільства до нашої влади. Також це сигнал до небайдужих громадян України. Як наприкінці 2013 року настав час вказати владі на її місце! Настав час нагадати, що єдиним джерелом влади в Україні є її народ!

Два роки на Сході йде неоголошена війна. Україна віддала в цій війні безліч сил і життів своїх дітей. Для чого були ці жертви?

27 лютого 2016 Цивільний корпус АЗОВ Світловодськ провів в Міському палаці культури  черговий вишкіл з тактичної медицини.

13 лютого 2016 року Світловодський осередок Цивільного корпусу АЗОВ провів Вишкіл з тактичної медицини

За час вишколу усі присутні були ознайомлені з  аптечкою, яку використовують військові, з її змістом та основними принципами комплектації.  Докладно були розглянуті такі компоненти аптечки як:  джгути Есмарха, турнікети, кровоспинні  засоби. Присутніх ознайомили з основними проблемами, які виникають при пораненні, як вірно оглядати пораненого, щоб не завдати йому ще більше шкоди.