12 вересня стартув мистецький проект у культурно-просвітницькому центрі Світловодщини “Дніпро Світ” – “ДНІ PRO SWEET”. Головним завданням цього проекту є надання можливості дітям особисто доторкнутись до мистецтва, безпосередньо познайомившись із митцями (майстрами й художниками).

Першою була Турська Лариса Василівна – майстриня-вишивальниця та ще й поетеса, яка в процесі вишивання до кожної картини складає вірш.

Отже, учні школи № 5 4-а та 9-б класів мали змогу зануритись у світ творчості цієї унікальної мешканки Світловодська, яка створила (вишила дрібним хрестиком) дуже багато картин, перетворивши свою квартиру в справжній музей вишивальництва. Аби ці зустрічі були приємнішими, власники міні-маркету “Катюша” підсолодили їх цукерками, а від магазину “Карандаш” перший сотий відвідувач культурно-просвітницького центру “Дніпро Світ”, учень 4-а класу школи № 5, Михайло Галузін отримав дуже цікаву й пізнавальну книгу “Гіпсовий кошик”. Чекаємо гостей у подальшому! Слідкуйте за анонсами зустрічей! І звертаємо увагу мешканців міста Світловодська та району на той факт, що з наявними у вересні експозиція можна буде ознайомитися лише до кінця цього місяця, бо жовтень зустрінуть уже інші експозиції.

Відкрий Світловодщину – пізнай себе!

P. S. У тому, що щасливим може бути й число 111, переконалась учениця 7-Б класу школи № 10 Вартік Софія, яка отримала напам'ять значок, що виражає її внутрішню сутність, - “Я ♥ (ЛЮБЛЮ) УКРАЇНУ”.

Сергій Гайдук, провідний методист Захарівського музею історії