JB Base3 - шаблон joomla Окна

З нудьгою можна боротись по-різному. Одні, такі як Ольга Смірнова з Кременчука, поринають у громадське життя, створюючи нові й цікаві проекти, одним із яких і став «Літературний рух до дій – RDD», метою якого є пробудження зокрема літературного життя Кременчука.

Інші, такі як Павло Жидков із Комсомольська, просто люблять вірші Лермонтова і пишуть вірші й не проти поділитись своїм досвідом із іншими через літературну школу й теорію віршування, особливо цінним видається його власний рецепт вироблення імунітету й до критики, й до похвали.

Отже, після низки заходів у Кременчуці даний проект захопив у поле своєї діяльності Комсомольськ і Світловодськ, куди його, згадані вище, координатори завітали 22 жовтня й провели в центральній міській бібліотеці своєрідний поетичний лекторій, у поєднанні з читанням власних поезій, учасниками заходу, серед яких були поети-початківці - учні 10-ї школи, які пильно стежили за релізами даного руху, батьки учнів і вчителі та голова Світловодського літоб’єднання «Літо» Л. Лаврик, бібліотекарі. Молоді поетеси є учасницями всіх поетичних заходів, проведених у 2015 році СМО ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка.

На зустрічі було зроблено коротку характеристику сучасної ситуації в літературному житті Кременчука, Комсомольська, Світловодська й України в цілому. Особливу увагу присутніх привернули ознаки графомана:

1) «Мене хибно зрозуміли»;

2) «У мене більше 400 віршів»;

3) «Пишу – значить: поет»;

4) «Шедевр, бо написаний із натхненням»;

5) «Творчість – це відпочинок душі»;

6) «В інших теж бувають погані твори»;

7) «У мене не помилки – це ознаки стилю»;

8) «Мені заздрять»;

9) «Я – автор і моє слово останнє».


Загалом зустріч пройшла у вигляді задушевної розмови, підсумком якої стала презентації збірки віршів учнів тієї ж 10-ї школи, значний відсоток громадської лірики дещо занепокоїв кременчуцьких гостей, та Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ, зокрема проект «Мережа», яким передбачено всеукраїнські літературно-дискусійні просвітницькі платформи для участі з відомими українськими письменниками, до цієї літературної «мережі» увійшов і Кременчук, тому світловодців запрошено на всі можливі зустрічі з С. Жаданом, І. Карпою та іншими представниками новітньої української літератури.

Фразою «До нових зустрічей» закінчився цей поетичний захід.

Голова СМО ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка С. Гайдук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top