Print

Сьогодні, о 10.00, розпочала і не завершила свою роботу друга сесія міської ради. На порядку денному стояли питання, які мали дати поштовх роботі влади.

Депутати мали обрати секретаря ради, сформувати депутатські комісії, сформувати та затвердили виконком, затвердити структуру виконкому. Мали, але…

Нажаль сьогодні ми змогли вирішити тільки декілька питань з порядку денного. Був затверджений регламент роботи та прийняте рішення про його доопрацювання. Депутати на наступну сесію мають внести зміни до регламенту.

Сесія створила та затвердила склад тимчасової депутатської комісії, яка має перевірити резонансні питання щодо порізки теплоходу «Крим», викраденню пам’ятнику Леніну та демонтажу будівлю «Калькулятора». До складу комісії увійшли вісім депутатів. Головою депутати призначили мене. Обіцяю регулярно інформувати жителів міста про перебіг роботи комісії в тому числі і на сайті.

Депутати призначили керуючого справами міськвиконкому. Ним став Вадим Туманов.

Нажаль, депутати не змогли обрати секретаря ради. Міський голова запропонував кандидатуру Андрія Москаленка.

Втім, кандидатура набрала лише сім голосів. Взагалі посада секретаря стала каменів спотикання. За твердженням Валентина Козякчука, йому пропонували себе на цю посаду аж 12 депутатів. На моє переконання, деструктивною була позиція депутатів від «Свободи». Вони звинувачували інші фракції у непрозорості та кулуарних домовленостях. Свободівці наполягали тільки на тому, що саме Юрій Сапянов повинен стати секретарем. Подібну позицію зайняли і депутати від «Опозиційного блоку», які теж бажають провести тільки свого депутата на цю посаду.
Не змогли депутати затвердити і першого заступника міського голови.
Можливо я помиляюся, але представники вище означених фракцій хочуть контролювати владу. Такий собі пердимонокль. Представник влади буде контролювати владу.

Сесія зробила перерву у своїй роботі до 10.00 вівторка. Сподіваюся, що у депутатів пройде бажання контролювати та з’явиться бажання працювати.

Вадим Степанець

P.S. У цій публікації я виклав власну думку на перебіг подій. Готовий викласти на сайті іншу думку.

 

Hits: 13447