Ми щодня чуємо про проблеми працюючих та простих пенсіонерів, яким урізають зарплати та пенсії, службовців, лікарів та освітян, тяжко і культурним прцівникам, та не чути молоді... Чому, тому, що її свідомо пригнічують оті попередньо названі... Це їм не треба нова прогресивна зміна, бо зміне ж вона їх...

І вигідно "тому місту" не бачити та не знати про те. Одні ми тут все знаємо і панімаємо, а ви хто там шо про щось намагаєтеся тут судити? І йдуть одні молоді та перспективні розвивати Київ, Дніпро, Кіровоград, а інші до шинку...А ті знову голосять:"Не має для кого, не має з ким, де ініціатива?". У підсумку разом констатуємо відсутність молодіжного руху в місті як громадського явища. Вважаю, що за бажання, то можна покращити наступним шляхом:

1. Розробити зміни та доповнення до програми розвитку молодіжної політики у місті Світловодську з урахуванням пропозицій громадськості та їх широким обговоренням.

2. Створити при міськвиконкомі представницький молодіжний орган.

3. Відродити діяльність підліткових клубів, сприяти створенню та діяльності приватних молодіжних закладів.

4. З метою надання молоді інформаційних, консультаційних, соціально – психологічних та юридичних послуг, допомоги у працевлаштуванні – утворити інформаційно – консультаційний молодіжний центр.

5. Забезпечити розвиток військово – патріотичного виховання та вітрильного спорту на базі комунальних закладів позашкільної освіти.

6. Ініціювати та підтримати запровадження викладання на базі ПТУ № 5 спеціальностей, що мають практичний запит на підприємствах міста.

7. Сприяти відкриттю у Світловодську філіалів ВНЗ.

8. У діяльності закладів культури міста впровадити комплекс заходів по організації відпочинку та дозвілля молодих сімей і робітничої молоді. Розробити систему з виявлення та розвитку талановитої і обдарованої молоді.

9. Забезпечити жителям віддалених мікрорайонів: Ревівка, Табурище та селища Власівка, ефективний доступ до освітніх, культурних та спортивних послуг.

10. Надавати приміщення комунальної власності молодіжним громадським організаціям та спортивним і творчим колективам у безоплатне використання для здійснення неприбуткової діяльності спрямованої на виконання функцій держави.