JB Base3 - шаблон joomla Окна

"Два шляхи одного життя" - проект заснований АМК "Златопілля" три роки тому з метою ознайомлення молоді Кіровоградщини з умовами та історіями життя вихованців Кременчуцької колонії для неповнолітніх та Кременчуцького військового ліцею.

Думки про зміст того протиставлення увірвались до голови і за підсумками проведення святкових заходів з нагоди 61 річниці з дня заснування міста Світловодська - "Світловодськ - місто нашої мрії". З одного боку самовіддані громадські активісти, трудівники ГЕС, представники ЗМІ, педагоги та вихованці дитячих клубів, творчі колективи та окремі митці, щасливі і радісні світловодці, що своєю щоденною працею примножують славу та велич рідного міста - і гори розкиданого сміття, варварськи понівечені новенькі туалети, написи на новоствореній сцені, аля:"Тут був Вася". А ще масові нарікання на те, що мовляв, бачиш які погані організатори, два місяці у десятьох гребли, вичищали, носили та палили, майстрували сценічні і побутові об`єкти, а тут за нами негідники не прибрали. Тож дякую усім світловодчанам хто здатен та хоче творити і створювати, а решту прошу те не засмічувати та не нівечити... І давайте усі разом ставати кращими і робити кращим Світловодськ...

Чергове громадське прибирання території "Світловодської Арт галереї" відбудеться завтра 13 червня 2015 року, початок о 10.00, місце збору - там де сміття!!!

Микола Середенко

P.S. Ввечері зателефонував Микола та повідомив, що на набережній розтрощили два туалети, які там були встановлені на передодні заходу. Як це прокоментувати?

Варварство!!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top