"Два шляхи одного життя" - проект заснований АМК "Златопілля" три роки тому з метою ознайомлення молоді Кіровоградщини з умовами та історіями життя вихованців Кременчуцької колонії для неповнолітніх та Кременчуцького військового ліцею.

Думки про зміст того протиставлення увірвались до голови і за підсумками проведення святкових заходів з нагоди 61 річниці з дня заснування міста Світловодська - "Світловодськ - місто нашої мрії". З одного боку самовіддані громадські активісти, трудівники ГЕС, представники ЗМІ, педагоги та вихованці дитячих клубів, творчі колективи та окремі митці, щасливі і радісні світловодці, що своєю щоденною працею примножують славу та велич рідного міста - і гори розкиданого сміття, варварськи понівечені новенькі туалети, написи на новоствореній сцені, аля:"Тут був Вася". А ще масові нарікання на те, що мовляв, бачиш які погані організатори, два місяці у десятьох гребли, вичищали, носили та палили, майстрували сценічні і побутові об`єкти, а тут за нами негідники не прибрали. Тож дякую усім світловодчанам хто здатен та хоче творити і створювати, а решту прошу те не засмічувати та не нівечити... І давайте усі разом ставати кращими і робити кращим Світловодськ...

Чергове громадське прибирання території "Світловодської Арт галереї" відбудеться завтра 13 червня 2015 року, початок о 10.00, місце збору - там де сміття!!!

Микола Середенко

P.S. Ввечері зателефонував Микола та повідомив, що на набережній розтрощили два туалети, які там були встановлені на передодні заходу. Як це прокоментувати?

Варварство!!!!