JB Base3 - шаблон joomla Окна

30 жовтня 2015 року в приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася зустріч в Клубі громадського діалогу. Учасники засідання обговорили питання «Інструменти впливу громади на владу».

В процесі обговорення були розглянуті існуючі метода співпраці «третього сектору» з владними структурами на місцевому рівні, включаючи як традиційні (громадські слухання), так і новітні (електронні петиції).

Зустрічі Світловодського Клубу громадського діалогу відбуваються в рамках проекту «AlternEd. Альтернативна освіта для ініціатив соціальних змін на місцевому рівні», який реалізується ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» за рахунок коштів Європейського фонду за демократію (#EFD).

Світловодський Клуб громадського діалогу створено у 2014 році у рамках польсько-українського проекту «Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформі самоврядування в Україні» рядом громадських організацій для широкого обговорення питань реформування місцевого самоврядування в Україні і зокрема у Світловодську і Світловодському районі.

Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» існує з 2008 року. У 2011 році прийнятий членом Мережі Центрів Європейської інформації України. Місія організації – формування суспільства, що базується на європейських демократичних цінностях

Європейський Фонд за Демократію (ЄФД) – нова незалежна установа, яка створена за спільною ініціативою Європейських Держав та інституцій ЄС і надає гранти на підтримку місцевих прихильників демократичних змін.

Вадим Степанець

Коментарі   

0 #1 Авторитет Карманник 02.11.2015, 06:10
Очень действенноый способ - закидать здание белого дома подоженными бутылками со смесью бензина и растворенного в нем пенопласта.
Цитата
0 #2 Super Users 02.11.2015, 16:49
Сподіваюся, що при цьому складі ради такі радикальні методи не знадобляться.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top