Клуб суспільного діалогу вперше організував та провів Оксфордські дебати в Світловодську. Це досить видовищний та цікавий метод залучення громадськості до суспільного життя. Учасники дебатів мають можливість з провести цивілізоване обговорення суспільної проблеми.

Перші, в місті, дебати провели студенти Світловодського політехнічного коледжу КНТУ. Тема дебатів: «Вибори- 2015: шанс для нових сил». Учасники дебатували щодо того, чи мають шанс нові, молоді сили пройти в політику. 

Під час дебатів «пропозиція» та «опозиція» виклали свої аргументи щодо поставленого питання. Слід відзначити, що для молодих людей це був перший досвід публічних виступів. Можна сперечатися щодо того, наскільки виступи як одної, так і іншої сторони були досконалі, але молоді люди були переконливі та дуже старалися.
Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що захід сподобався усім, хто його відвідав.

Щодо результатів дебатів, то електорату, глядачам, що були присутні в залі, більше сподобались аргументи «опозиції» щодо того, що шансів у молодих сил на цих виборах мало. Тому абсолютна більшість глядачів в зали прийняла сторону «опозиції».

Як показав щойно проведений захід, Оксфордські дебати можуть стати дієвим інструментом у вирішенні суспільних проблем.

Пропозиція та її спікери. 

 

Опозиція та її спікери.

 

  

А це вже разультати. За опозицію. 

За пропозицію.

Вадим Степанець 

P.S. Більш детально ви зможете ознайомитися з ходом дебатів згодом на нашому сайті в розділі «Відео».