Досить активно пройшла минула п’ятниця для громадських активістів. Спочатку вони навчалися методиці ведення конструктивного діалогу, а потім засідала група, яка ініціює впровадження громадського бюджету.

В рамках діяльності Клубу суспільного діалогу відбулося навчання активістів веденню конструктивного діалогу. Тренери Олена Маковій та Олександр Возний розповіли про правила роботи в групах, як основу конструктивної співпраці, про методи мозкового штурму та снігової кулі. Після теорії, слухачі прийняли участь у практичній роботі. Олександр Возний ознайомив громадських активістів з методикою проведення Оксфордських дебатів.

  

Учасники із зацікавленням сприйняли інформацію. Було прийняте рішення провести провести Оксфордські дебати на тему шансів нових політичних партій на місцевих виборах. Про дату дебатів ми повідомимо згодом.

Далі засідала група із запровадження громадського бюджету. Головуюча на цьому засіданні Надія Мальцева запропонувала варіант Положення про громадський бюджет, який буде винесений на засідання громадської ради у середу. Після обговорення прийняте рішення доопрацювати певні частини Положення.

Вадим Степанець