В п’ятницю відбулося спільне засідання Клубу суспільного діалогу та Громадської ради при виконкомі Світловодської міської ради. В рамках тематики Клубу суспільного діалогу розглянули питання: «Об’єднання громад: шанси і загрози». На цю зустріч запросили представників ближніх сіл.

Як на мене, то відбулася досить конструктивна та змістовна розмова. Учасники обмінялися думками щодо переваг та загроз об’єднання громад. Можу констатувати той факт, що учасники наблизилися до розуміння необхідності цього процесу. Учасники зійшлися в думці, що необхідно створити спільну групу з детального вивчення питання об’єднання.

На засіданні Громадської ради розглянули питання щодо надання субсидій мешканцям міста. Питання призначення субсидій досить складне. Взимку субсидії отримувало близько 3 тисяч господарств, а вже зараз звернулося 9 тисяч. Управління соціального захисту налічує 52 чоловіка. На них лягло велике навантаження. При тому, що управлінню надають допомогу волонтери, працівники ледь встигають робити справу. Громадська рада рекомендує владі збільшити кількість управління з метою надання своєчасної послуги.

Вадим Степанець