Клуб суспільного діалогу

Тут будуть матеріали Громадської організації "Клуб суспільного діалогу"

Напередодні Дня Незалежності України в Світловодській міській дитячій бібліотеці відбулося засідання Клубу суспільного діалогу. Для обговорення обрали питання «Що є Незалежність України для її громадян».

В Клубі суспільного діалогу відбулося обговорення проблеми впровадження в нашому місті електронного уряду. Просуває його Олег Рудницький, член партії «Воля».

{jcomments on}

30 жовтня 2015 року в приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася зустріч в Клубі громадського діалогу. Учасники засідання обговорили питання «Інструменти впливу громади на владу».

Клуб суспільного діалогу вперше організував та провів Оксфордські дебати в Світловодську. Це досить видовищний та цікавий метод залучення громадськості до суспільного життя. Учасники дебатів мають можливість з провести цивілізоване обговорення суспільної проблеми.

Досить активно пройшла минула п’ятниця для громадських активістів. Спочатку вони навчалися методиці ведення конструктивного діалогу, а потім засідала група, яка ініціює впровадження громадського бюджету.

В п’ятницю відбулося спільне засідання Клубу суспільного діалогу та Громадської ради при виконкомі Світловодської міської ради. В рамках тематики Клубу суспільного діалогу розглянули питання: «Об’єднання громад: шанси і загрози». На цю зустріч запросили представників ближніх сіл.

Цієї п’ятниці в Клубі суспільного діалогу знову говорили про реформу, а саме, про створення об’єднання громад. Питання вкрай актуальне тому, що 14 липня обласна рада має прийняти з цього приводу відповідний план. Нажаль, про реформу говорили громадські активісти. Міська влада цього разу не прийшла.

У п’ятницю відбулося чергове засідання Клубу суспільного діалогу. Обговорювали тему «Ідеальний виконком, або принципи вдалого управління».

Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” на місцеві органи влади покладаються повноваження забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку території.

Правила роботи в групі:

• Кожен член групи має право висловити свою думку і брати повноцінну участь у вирішенні проблеми;