Ми доволі часто чуємо вислів: «Чоловік – голова сім’ї, дружина – хранителька домашнього вогнища». Але не завжди замислюємося над мудрістю і першоджерелом цього вислову. А марно, адже в ньому – визначення основних ролей і задач чоловіка і дружини в шлюбі. Ролей, закладених в нас самим Творцем, які роблять союз подружжя гармонійним і цілісним.


Минулого разу ми говорили про важливу і відповідальну роль чоловіка в християнській сім’ї, його завдання і високу відповідальність. Настала черга поговорити про жінку. Її роль у шлюбі, покладені на неї обов’язки і особливу, суто жіночу місію.

Щаслива міцна сім’я – один з найбільш важливих атрибутів людського щастя. Повертатися щодня додому, знаючи, що тебе чекають з радістю і любов'ю – природне бажання людини.

Сучасне суспільство – це, на жаль, здебільшого суспільство одинаків. Одинаків, які переконують себе і оточуючих, що вони самодостатні, самореалізовані, успішні, впевнені у власних силах і щасливі без тієї самої «половинки», яку так наполегливо шукають романтики.

"Брак у всех да будет честен и ложе непорочно"(Евр.13.4)

«Стати одним цілим” - стосується шлюбу у всіх відносинах, не тільки до почуття, не тільки до спілкування в думки, але й тілесних контактів.

Я вирішив цю бесіду присвятити питанню про сім'ю і шлюб. Мені здається, що в світі, законом якого зараз є роз'єднаність, протиставлення, напружене ставлення між окремими людьми, суспільними групами і народами, ця тема надзвичайно важлива.